Translate

Translate

середа, 19 жовтня 2022 р.

За волю і за кращу долю14 жовтня в Україні відзначається державне свято – День захисника України, встановлене Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року №806, на вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності нашої країни, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереженню та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги та турбот про захисників рідної землі.
Цього дня працівники КЗ «Публічна бібліотека Крижопільської селищної ради» організували книжкову виставку «За волю і за кращу долю».
Вітаємо всіх захисників і захисниць України, які щодня роблять неймовірне та боряться за нашу з вами перемогу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті!
Шануємо пам’ять про захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Герої не вмирають! Вони навічно залишаються в наших серцях і пам‘яті.
Слава ЗСУ! Слава Україні!

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Архів блогу