Translate

Translate

пʼятниця, 14 лютого 2014 р.

Молодіжне паті в бібліотечній хаті

12  лютого в центральній районній бібліотеці відбулося «Молодіжне паті в бібліотечній хаті».

Захід був приурочений Дню святого Валентина, розпочався він о 18.00 годині з коридору бібліотеки, ведучі свята ознайомили присутніх (Аліна Болюх та Олена Лапій, які на даний момент проходять практику) з умовами проведення.

   Отож, «Вечір полум’яних почуттів» обіцяв присутнім поринути в чарівний світ поезії, прийняти участь в музичному конкурсі  «Вгадай мелодію», а бажаючі матимуть змогу заспівати самі, стати учасниками різних конкурсів, випробувань випробувати свої сили в танцях і власними руками виготовити головний атрибут свята «валентинку». Але перш ніж розпочати дійство було проведено жеребкування (із святкового мішечка кожен вибрав різнокольорову стрічку» і таким чином було створено 5 команд (червоних, синіх, зелених, жовтих, фіолетових).

   Кожна команда отримала маршрутний лист де було вказано в скільки годин і на якій зупинці їх чекатимуть. Рівно 20 хвилин, стільки часу мали команди щоб продемонструвати своїх вміння, таланти в тому чи іншому випробуванні. І ось всі учасники одночасно розійшлись по маршрутах.


Відкрити свої серця для поезії до абонементу бібліотеки запросили Похиляк Любов Мойсеївна та Міхалаш Юлія Миколаївна

Минуле все, любов лиш вічна

Міліють ріки, душі і слова

І лиш вона пронизує сторіччя

Перецвітає й знову ожива

   Учасникам було запропоновано з книжкової виставки взяти книжку і прочитати вірша . найчастіше обирали вірш Лесі Українки «Стояла я і слухала весну», Василя Симоненка «Вона прийшла, непрохана й неждана», дуже вразлива поезія Наталі Струтинської, Омара Хайяма та Едуарда Асадова. За гарне читання віршів учасники отримували святкові сердечка.

    В читальному залі бібліотеки завідуюча відділом обслуговування Надрага Юля Василівна з нетерпінням чекала перших відвідувачів, адже для них вона підготувала майстер – клас «Виготовлення «валентинки» для коханої половинки». Результат був неперевершений, одне за одною з’явилися «валентинки» (а під руками були лише кольорові смужки, кольоровий папір, ножиці і стиплер) і всього 20 хвилин часу.

   Найкращі також було відмічено і за  них учасники отримували сердечка.

   А далі на наших учасників чекав сюрприз оператор комп’ютерного набору Ткаченко Леся Михайлівна на якийсь час разом з учасниками поринула до дивосвіту музики де на них чекала «Мелодія двох сердець». Одна мелодія змінювала іншу, а учасники відгадували  назву пісні і виконавця і за це отримували сердечка.

  Але найбільшою несподіванкою стало те, коли учасникам запропонували заспівати самим і за це вони могли отримати додаткові сердечка. І тут бажаючих виявилось немало. Відбирати кращих Лесі Михайлівні допомагав читач бібліотеки Бабій Євгеній, який забезпечив проведення свята музичною підсилюючою апаратурою. Завершувалася 20- ти хвилинка на цій зупинці чудовими звуками вальсу.

Нехай під звуки вальсу закружляють пари,

Нехай чудова мелодія кличе у даль..

    Окрилені чудовим звуками вальсу учасники переходили до слідкуючої зупинки де їх в «Чарівні обійми гри» приймала бібліотекар юнацької кафедри Бабій Марія Василівна. Скільки радості, азарту було в очах учасників коли вони дізналися, що за  правильну відповідь у грі «Знайди пару» вони отримують сердечка, за гарне плетення коси зі стрічок які не можна випускати з рук, за швидке складання розбитого серця, за перемогу в конкурсі «Зроби комплемент» у грі «Світлофор», «Повітря, вода, земля, вітер» вони будуть отримувати такі потрібні сердечка. І саме в цих випробуваннях всі без винятку приймали найактивнішу участь. Час невблаганно спливав і можливо декілька сердечок віддалили того чи  іншого учасника від перемоги і тут ще одна несподіванка. На чашку чаю їх запросили наші юні  практиканти, які розповіли чому саме ми святкуємо цей день і як його  відмічають в інших країнах. І самі уважні мали можливість поповнити свої запаси такими потрібними декількома сердечками, адже Аліна і Лена проводили з ними вікторину і правильні відповіді були дуже доречними.

  20.00 година – знову всі шикуються в коридорі бібліотеки, але вже не так як це було спочатку, кожен своєю командою очікують результатів, яка ж із них виявилася найкращою, кому вистачило вміння, терпіння, часу щоб це довести. І яким же було здивуванням коли всі дізналися, що це команда фіолетових, які після першого випробування залишилися без чоловічої підтримки, а дівчата дійшли до фіналу та ще й з таким результатом - 85 сердечок їм вдалося отримати.

  Але головною інтригою свята був вибір Валентина і Валентини, ними стали Пащенко Вікторія 22 група

Бабенко Дмитро 35 група

які отримали сувеніри.

    У відомого естрадного співака Віктора Цоя є хороші слова: «Кохання варте того, щоб чекати, життя варте, щоб жити» . і ми хочемо, щоб життя наших дітей було великим, прекрасним, радісним. Нехай вони ідуть назустріч коханню – і обов’язково зустрінуть свою єдину половину. А наші сувеніри сердечка нехай заронять у їхні серця вогники найсвітлішого почуття!

   Хочеться подякувати майстрам виробничого навчання Крижопільського будівельного ліцею Кришталь Наталії Миколаївні, Флора Іванні Петрівні, викладачу правознавства Скаженюк Наталії Володимирівні, та вихователям гуртожитку Цибуляк Любові Дмитрівні та Проказюк Наталії Василівні, які організували присутність учнів, а Іванна Петрівна до завершення свята вболівала за своїх підопічних

Немає коментарів:

Дописати коментар

Архів блогу