Translate

Translate

середа, 21 жовтня 2015 р.

Як бути красивою!

Як правильно підібрати косметику для обличчя – 7 правил ?
    Косметика для обличчя – це не просто засоби для поліпшення зовнішнього образу жінки. Косметика для обличчя – це здоровий вигляд обличчя, доглянутість, ніжний його колір, усунення різних дефектів. Але, якщо косметика підібрана неправильно, це може призвести до вельми неприємних наслідків, наприклад, викликати алергічну реакцію або навіть дерматит, від яких доведеться позбавлятися за допомогою лікарських препаратів.
      У жіночому косметичному світі існує сім основних правил підбору косметики для обличчя. І якщо їх знати і завжди їм слідувати, можна так і не дізнатися про негативний вплив косметичних засобів на вашу зовнішність. І це зовсім не погано.
Перше правило вибору косметики

Отже, правило номер один – крем обов’язково повинен відповідати типу вашої шкіри. Тип шкіри – це найголовніший і впливовий аспект на вибір будь-яких косметичних засобів для обличчя. Тип шкіри може змінюватися час від часу, це залежить від багатьох факторів, наприклад, від перебігу часу (тобто, досягнення певного віку), або від умов навколишнього середовища в яких ви постійно перебуваєте за службовим обов’язком, і навіть зміна сезонів може вплинути на зміну типу вашої шкіри.      Так що приблизно раз на рік слід відвідувати лікаря – косметолога, який допоможе вам визначити ваш тип на даний момент часу. Хоча робити це можна і самостійно, проходячи певні тести, які завжди можна знайти в Інтернеті.

Які бувають типи шкіри обличчя? Їх п’ять: суха, жирна, нормальна, чутлива і змішаного типу. Але, останній тип може підрозділятися на змішану, з переважанням жирної або сухої шкіри.
Спираючись на свій тип шкіри обличчя і потрібно вибирати косметичні засоби. Завжди читайте, що написано в доданих анотаціях, і купуйте тільки той засіб, де вказаний ваш тип шкіри. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Архів блогу