Translate

Translate

середа, 6 червня 2012 р.

Співець «Великої рідні».


                         «…Я мрію так життя прожити 
                               Щоб кров і піт віддать землі своїй,
                           Щоб у плодах мої хилились віти,
                                          Щоб розроставсь в глибинах корінь мій».
(М.Стельмах «В твоїм грозовім полі, Україно»)

         24 травня 2012 року Вінниччина відзначає славний ювілей - 100-річчя з дня народження Михайла Панасовича Стельмаха, українського поета і прозаїка, драматурга і фольклориста, публіциста і сценариста, який своїми творами підніс рідне слово до високих вершин в українському письменстві ХХ століття.
Учасники краєзнавчого клубу «Криниця», що організований у співпраці Крижопільської центральної районної бібліотеки та Крижопільської СЗШ І-ІІІст. №2, також не могли стояти осторонь цього ювілею. «Співець «Великої рідні» - саме під такою назвою проходило чергове засідання клубу. До заходу був організований перегляд літератури «Я живу життям своїх героїв» та стіннівка «Співець Подільського краю». Із вступним словом до присутніх звернулася вчитель української мови та літератури Стасюк Олена В’ячеславівна.
Ведуча заходу - бібліограф-краєзнавець Крижопільської ЦБС Слободян Ліна Миколаївна - ознайомила учнів з життєвим та творчим шляхом  письменника –земляка, прочитала його вірші.
На завершення заходу була організована літературна вікторина та гра «Поле чудес», присвячені  творчості Михайла Стельмаха.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Архів блогу