Translate

Translate

понеділок, 13 травня 2013 р.

Золоті зерна класики    На прикінці квітня в центральный районній бібліотеці було проведено усний журнал "Золоті зерна класики"
    Основною метою заходу було ще раз довести, що наша українська класика безцінна і вічна.
І сторінка журналу мала назву: Іван Котляревський - батькор української літератури. Ім'я це викликає у кожного низку асоціацій: і безсмертний парубок Еней, і невмируща Наталка Полтавка. Учнями  10 - А класу Крижопільської ЗОШ І-ІІІст. №1 (класний керівник Половко Наталія Миколаївна) було підготовлено і поставлено уривок із п'єси "Наталка Полтавка " на сучасний лад.
ІІ сторінка З вірою у світле майбутнє. Кожен українець, чи українка, де б вони не жили на землі, знає це ім'я - Тарас Шевченко. Саме Шевченківським дням була присвячена ця сторінка. Переможці районного уконкурсу Шевченківських читань. Владислав Сорокопуд, Лілія Огороднік та Лілія Ткачук читали твори великого Кобзаря.
ІІІ сторінка присвячена  творчості. Івана Нечуя - Левицького і мала назву "Цікава сторінка з біографії письменника" . А  на завершення призер  Сорокопуд  Владислав та лауреат Огороднік Лілія  обласного конкурсу Шевченківських читань синхронно  прочитати вірші В. Сторожук "Абетка"

Немає коментарів:

Дописати коментар

Контакти 24600 вул. Соборна,1 Вінницька обл. Тел.: (04340)2-12-40 kryzhopilska@ukr.net

Архів блогу