Translate

Translate

МЕТОД - ІНФО

Реалії сучасного життя спонукають бібліотеки до постійних пошуків форм і технологій роботи з користувачами, тому що бібліотеки сьогодні - більш ніж бібліотеки.
    Згадаємо цитату знаменитого письменника А. де Сент - Екзюпері, який стверджував:"... Що стосується майбутьнього то нашим завданням повинно бути не його передбачення, а його здійснення".
   Отже, якою бачить кожен працівник свою бібліотеку? Цікаво та насичено проходив в Крижопільській ЦРБ семінар - практикум для бібліотекарів сільських філіалів на тему: "Діти, книга , читання: пошук нових можливостей, ідей, інноваційних підходів". В рамках якого методист та завідуюча дитячою бібліотекою  підготували презентацію інноваційних підходів для залучення дітей до читання.
  А бібліограф Крижопільської районної бібліотеки ознайомила з  літературою, яка надійшла з обмінно - резервного  фонду Вінницької ОУНБ ім. Тімірязєва.
   Директор  ЦБС - Болюх О.Б.  розповіла про нові можливості та ідеї для покращення роботи сільських бібліотек.
 А на завершення бібліотекар Заболотненського сільського філіалу Пляцок Д.П. та бібліотекар юнацької кафедри Крижопільської ЦРБ Бабій М.В. презентували показовий захід, який сприяє патріотичному вихованню молоді. Захід проводився в Заболотненському ВПУ присвячений пам'ятті  Героям Небесної сотні "Хто загинув за вкраїну, буде жити навіки"

Немає коментарів:

Дописати коментар

Архів блогу